Tau-ledai, o jiems-Delfinų pagalba

 

Lietuvoje yra apie 40 000 vaikų, turinčių specialiųjų poreikių. Vaikų, kuriems kartais didžiausias iššūkis yra tiesiog bendravimas. Kai jautiesi kitoks, bendrauti darosi dar sunkiau, o kartais išvis nesinori. O kaip išmokti bendravimo nebendraujant? Reikia, kad tau padėtų įkvepiantis ir komunikabilus mokytojas. Tokių mokytojų galime rasti Klaipėdos delfinariume. Tai – terapiniai delfinai. Ne tik vieni protingiausių gyvūnų Žemėje, bet ir draugiškiausi bei nuoširdžiausi pagalbininkai vaikams, kuriems reikia išmokti bendrauti, pasitikėti savimi, patirti teigiamų emocijų. Moksliškai įrodyta, kad po delfinų terapijos daugumai vaikų sumažėja baimė būti nesuprastiems, išauga pasitikėjimas savimi ir kitais, tobulėja bendravimo įgūdžiai. Be to, terapiniai užsiėmimai vandenyje gerina psichoemocinę būklę, lavina motoriką, atliepia sensorinius poreikius, padeda geriau susikaupti ir atsipalaiduoti.
 
Padėkime šiems vaikams patirti kuo daugiau teigiamų emocijų – padovanokime jiems nuostabiųjų delfinų terapiją. Nuo šiol, įsigiję „Klasika“ ledų vafliniuose puodeliuose visose Lietuvos Respublikos teritorijoje esančiose parduotuvėse  „Maxima“, prisidėsite prie socialinės akcijos „Tau – ledai, o jiems – delfinų pagalba“. Akcija vyksta nuo 2018 m. birželio 4 d.(pirmoji akcijos diena) iki 2018 m. rugpjūčio 24 d.(paskutinė Akcijos diena). Akcijoje gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos gyventojai. Rugsėjo mėnesį penkiolikai specialiųjų poreikių turinčių vaikų bus padovanota delfinų terapijos programa Klaipėdos delfinariume: dešimt užsiėmimų su delfinais, dvi specialistų konsultacijos ir, atsižvelgus į kiekvieno vaiko poreikius, šešios papildomos veiklos – nuo dailės iki sensorinės stimuliacijos.
 
Kartu suteikime delfinų pagalbą tiems, kuriems labiausiai jos reikia!
 
Prisidėti prie vaikų gerovės labai paprasta – užtenka nukeliauti į prekybos centrą „Maxima“ ir įsigyti specialiu akcijos ženklu pažymėtų „Klasika“ ledų vafliniame puodelyje.
 
Taip porcija ledų bus ne tik atgaiva karštą vasaros dieną, bet ir jėgų suvienijimas vardan kilnaus tikslo.
 
Akcijos "Tau ledai, o Jiems delfinų pagalba" klipo youtube nuorodą rasite ČIA