Nuo kovo pradžios buvusio „Olympic Entertainment Group“ valdybos pirmininko Andri Avila naujoji darbo vieta – „AS Premia Foods“, kur kaip valdybos narys jis eina finansų direktoriaus pareigas.

„Premia Foods“ – greitai auganti ir stipri organizacija, suteikianti naujų ir įdomių iššūkių man naujoje srityje. Jau daug metų esu „Premia“ ledų mėgėjas, o ir kitos šios įmonės šaldytos ir atvėsintos produkcijos portfelis bei rinkos aprėptis yra išties įspūdingi. OEG dirbau daugiau kaip 8 metus ir pajutau, kad atėjo metas išsikelti naujus tikslus ir pakeisti veiklos sritį“, – komentuoja Andri Avila.

„Premia Foods“ labai vertinami nauji komandos nariai, kurių patirtis padeda mūsų įmonei augti ir stiprėti. Andri Avila yra atsakingas už „Premia Foods“ finansų valdymą visose mūsų rinkose. Ankstesnis mūsų finansų direktorius Erik Haavamäe toliau lieka savo pagrindinėse pareigose, tačiau dabar jau kaip mūsų pagrindinio akcininko, tarptautinio investicinio fondo „Amber Trust“ darbuotojas“, – teigia „Premia Foods“ valdybos narys Kuldar Leis.

Veiklą vykdantis penkiose valstybėse, estų vadovaujamas koncernas „AS Premia Foods“, kurio centrinė būstinė įsikūrusi Taline, išaugo iš 1950 m. įsteigtos įmonės „Tallinna Külmhoone“. Žinomiausi „Premia Foods“ prekių ženklai yra „Premia“, „Väike Tom“, „Vau“, „Põhjatäht“, „Regatt“, „Heimon Gourmet“, „Maahärra“, „Bueno“ ir kiti. „AS Premia Foods“ įmonėje Estijoje 330 žmonių, visose Baltijos šalyse – 500, o Suomijoje ir Švedijoje – iš viso 100 žmonių.

Daugiau informacijos:

Kuldar Leis
„Premia Foods“
Valdybos narys
Tel. 6 033 800
kuldar.leis@premia.ee
www.premiafoods.eu