PRANEŠIMAS APIE JŪSŲ ASMENS DUOMENIS

1. Bendroji informacija

Mes, AB „Premia KPC“ („Bendrovė“, „mes“, „mūsų“), tvarko tam tikrą informaciją apie asmenis, kuri surenka interneto svetainėje www.premia.lt (toliau – „tinklalapis“). Tokia informacija – tai Jūsų vardas, pavardė, amžius, IP adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, pastabos ir žinutės (toliau – „Asmens duomenys“). Mes nenaudosime Jūsų Asmens duomenų ir nesidalinsime jais su kitais, išskyrus tai, kaip išdėstyta žemiau. Jūs mums Asmens duomenis pateikiate savanoriškai. Tačiau, jei nepateikiate tam tikros informacijos, mes negalime įgyvendinti kai kurių šiame pranešime nurodytų tikslų. Jūs bet kada turite teisę atšaukti sutikimą dėl Jūsų Asmens duomenų tvarkymo. Tai neturi įtakos iki sutikimo atšaukimo vykdomo duomenų tvarkymo teisėtumui. Bendrovė atsako už veiksmus, kuriuos ji atlieka su Jūsų Asmens duomenimis.

2. Asmens duomenų tvarkymo tikslai

Jūsų Asmens duomenis galime naudoti tokiems tikslams:

• komunikacijai su jumis, pavyzdžiui, atsakyti į Jūsų užklausas ar pateikti papildomą informaciją, kurios Jūs prašote ar davėte sutikimą gauti;

• mūsų rinkos, klientų, produktų analizei;

• mūsų paslaugų analizei;

• konkursams bei akcijoms organizuoti.

3. Asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas

Jūsų Asmens duomenys tvarkomi pagal:

• Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) 6(1) straipsnio (a) punkto nuostatas (Jūsų sutikimas); ir

• BDAR 6(1) straipsnio (f) punkto nuostatas (teisėti mūsų interesai).

Mūsų teisėti interesai – tai mūsų produktų ir paslaugų kūrimas bei jų pardavimų skatinimas.

4. Asmens duomenų tvarkytojai

Duomenų tvarkytoju mes paskyrėm SIA „Food Union Management“, Bauskas 180, Ryga, Latvija, kuri atliks tam tikras operacijas su Jūsų duomenimis mūsų vardu ir tik pagal griežtas instrukcijas. Tokie veiksmai gali būti duomenų organizavimas, keitimas ar adaptavimas, duomenų išgavimas ir naudojimas, duomenų atskleidimas pagal poreikį ir duomenų apjungimas, blokavimas, ištrynimas ir kiti panašūs veiksmai. Tačiau mes pilnai kontroliuojame Jūsų pateiktus duomenis.

5. Asmens duomenų gavėjai

Jūsų asmens duomenys bus perduodami trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, kurie mums teikia komunikacijos, IT, rinkodaros, elektroninio pašto pristatymo paslaugas, teisines konsultacijas ir kitas panašias paslaugas. Šioms trečiosioms šalims bus suteikti ar joms leista gauti tik tokius Asmens duomenis, kurie reikalingi teikiant mums paslaugas.

6. Asmens duomenų išsaugojimas

Jūsų asmens duomenys bus saugomi tol, kol jų reikia aukščiau išvardintiems tikslams įgyvendinti. Jei inicijuojami teisminiai procesai, Asmens duomenys gali būti saugomi tol, kol baigsis toks procesas, įskaitant bet kokius potencialiai įmanomus apeliacinius laikotarpius, o tuomet Asmens duomenys bus naikinami. Jei pagal teisės aktus būtina saugoti Asmens duomenis, mes laikysimės atitinkamų taisyklių.

7. Reikalavimai, klausimai ir skundai

Norėdami pareikalauti gauti, taisyti, ištrinti savo Asmens duomenis, apriboti jų tvarkymą arba išsiaiškinti kitus klausimus apie Jūsų Asmens duomenų tvarkymą, Jūs galite raštu pateikti prašymą Bendrovei AB „Premia KPC“ elektroniniu paštu: kpc@premia.lt.

8. Slapukai

Slapukai (angl. cookies) yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukai nėra virusai. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose. Slapukus mes naudojame siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės https://www.premia.lt/ bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukus naudojame siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Slapukais mes analizuojame Jūsų naršymo istoriją ir šiuos duomenis naudojame siekiant sudaryti Jums galimybę naudotis mūsų paslaugomis. Interneto svetainėje esanti Interneto parduotuvė https://www.premia.lt/ naudoja tiek būtinuosius (svetainės veikimą užtikrinančius ar naudojimąsi ja palengvinančius) slapukus, tokius kaip filtravimo nustatymų ar išsaugoti pirkinius pirkinių krepšelyje, tiek ir analitinius slapukus. Interneto svetainėje naudojami slapukai Spausti čia

AB „Premia KPC“ Adresas:
Taikos pr. 94, Kaunas
El. paštas: kpc@premia.lt
Tel.: +370 698 07335