part of food union group food union
ledai

Apie mus

AB „Premia KPC“ – viena valgomųjų ledų ir šaldytų produktų rinkos lyderių Lietuvoje. Mūsų šaknys siekia dar 1937- uosios, kuomet buvo įkurta privati įmonė „Kauno pieno centras“. Tuo metu tai buvo viena didžiausių pieno produktų perdirbimo bendrovių Lietuvoje, gaminusi pieną, varškę, sūrius, sviestą bei, žinoma, valgomuosius ledus. 1992 metais Lietuvai atkūrus nepriklausomybę įkurta įmonė „Kauno pieno centras“, kurios pagrindinė veikla tapo valgomųjų ledų gamyba bei prekyba, o kai kurių ledų receptai išlikę nuo senų laikų ir vis dar naudojami gamyboje. Nuo 1999-ųjų mūsų asortimentą papildė šaldyti produktai. O šiuo metu esame didelio koncerno Food Union dalimi, kuriam priklauso lyderiaujančios pieno pramonės bei valgomųjų ledų gamybos įmonės Pabaltijo šalyse, Norvegijoje, Danijoje, Rumunijoje, Rusijoje ir net Kinijoje.

mūsų vertybės Mūsų vertybės

Tikime žmonių, kaip asmenybių, sinergija, kurioje kiekvienas gali imtis atsakomybės ir kartu kurti geresnį gyvenimą.
Paverčiame savo svajones bei planus tikslais ir užduotimis, kurie formuoja mūsų ateitį bei komandą sklandžiam ir efektyviam darbui.
Keliame sau ambicingus tikslus, kurie įkvėptų kūrybai. Be to neįsivaizduojame progreso, be to neįsivaizduojame „Food Union“.

mūsų misija Mūsų misija

Sujungus tradicijas, patirtį bei modernios kompanijos energiją tapti efektyviausia ir iškiliausia maisto pramonės kompanija Baltijos šalyse, kurios bruožai – efektyvus ir atsakingas gamybos procesas, nuolatinis vystymasis ir stabilus ilgalaikis bendradarbiavimas su geriausiais regiono tiekėjais.

mūsų žmonės Mūsų žmonės

„Food Union“ sudaro skirtingi žmonės, turintys įvairios patirties. Tačiau mūsų bendras bruožas yra tas, jog esame savo srities profesionalai ir nuolatos stengiamės gerinti savo kompetencijas.

Subūrę protingas asmenybes, ambicingus profesionalus, sąžiningus partnerius, modernius įrengimus bei inovatyvias technologijas, dalindamiesi svajonėmis, kultūrų skirtumais, galimybėmis bei patirtimi, kuriame naują sėkmingo verslo valdymo kelią.

Atgal