Lietuvos vartotojų mėgstamiausiais ledais išlieka vaniliniai ledai KLASIKA – būtent šių ledų 2013-aisiais buvo nupirkta daugiausia.

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos (LPĮA) organizuojamame „Populiariausios prekės“ konkurse Klasika vaniliniai ledai gavo populiariausiųjų apdovanojimą valgomųjų ledų kategorijoje. Produktas laimėjo remiantis UAB „Maxima LT“, UAB „Palink“, UAB „Rimi Lietuva“ bei UAB „Norfos mažmena“ pardavimų duomenimis.

„Džiaugiamės, jog jau trečius metus mūsų gaminami ledai yra perkamiausi. Tai mūsų įmonei labai svarbus įvertinimas“ – teigė AB „Premia KPC“ vadovas Alvydas Malakauskas. Pasak įmonės vadovo, taip vadinamas ledų „batonėlis“ žinomas ir mėgstamas Lietuvos vartotojų dešimtmečius. Galima sakyti, jog tai unikalus ledų formatas pasaulyje – tokios formos ledų galima sutikti tik pas mus bei kaimyninėse šalyse. Šių ledų receptūra yra įmonės paveldas.

„Klasika prekės ženklas yra vienas iš lyderių Lietuvos ledų rinkoje, o mes nuolatos stengiamės jį stiprinti išlaikydami ne tik esamų populiarių produktų kokybę, bet ir pateikdami rinkai naujų puikių skonių“ – kalbėjo p. Malakauskas.

AB „Premia KPC“ priklauso įmonių grupei „Premia Foods“, kuri jungia įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje bei Rusijoje. Bendrovės akcijomis prekiaujama Talino NASDAQ OMX vertybinių popierių biržoje. Populiariausi įmonės parduodamų ledų prekių ženklai – „Klasika“, „Jocker“,  „Planeta“, „Premia“, „Bravo“, „Väike Tom“.