„AS Premia Foods“ liepos mėnesį pardavė visų laikų rekordinį ledų kiekį – iš viso 2813 tonų.Pernai tuo pačiu laikotarpiu įmonė pardavė 1619 tonų ledų.Be to, Peterburge veikianti antrinė įmonė „OOO Chladokombinat No 1“ šių metų liepos mėnesį pardavė 960 tonų ledų – tai taip pat yra visų laikų pardavimų rekordas.

„Premia“ pavyko pasiekti tokių rekordų liepos mėnesį dėl karštų orų ir naujų gaminių, kuriuos labai pamėgo vartotojai“, – rekordinius maisto pramonės koncerno ledų pardavimus komentuoja bendrovės valdybos pirmininkas Kuldar Leis. „Padidėjus paklausai intensyviai dirbo tiek mūsų gamybos padaliniai, tiek prekybos skyrius – jie padarė viską, kad ledų būtų visur, kur tik žmonės nori jų nusipirkti. Prekybos apimtys labai išaugo – pavyzdžiui, Lietuvoje liepos 13 dieną pardavėme daugiau kaip 500 000 ledų porcijų, tą pačią dieną pardavimo rekordas buvo pasiektas ir Estijoje, kur dienos apyvarta viršijo 2 milijonus kronų,“ – priduria Kuldar Leis.
Estijoje populiariausi „Premia Foods“ ledai – tai 15% grietininių ledų serija, iš šios serijos perkamiausi yra ypač maistingi grietininiai ledai vafliniame kūgyje, po jų eina „Väike Tom“ ir trečioje vietoje – garsieji retro ledai „Regatt“ ir „Koolijäätis“. Latvijoje ir Lietuvoje populiariausi „Premia“ ir „Klasika“ serijų ledai, šiose šalyse aiškiai dominuoja grietininiai ledai. Peterburge sėkmingai prekiaujama ledais „Sacharnaja trubočka“, „Baltijskoje“ ir visa prekių ženklo „Etalon“ produkcija.
„Labai džiaugiamės, kad visose rinkose, kuriose „Premia“ prekiauja savo ledais, vėl pradėta vertinti pirmiausia ledų kokybę ir grietininį skonį, todėl mes ir kitais sezonais stengsimės nuolat siūlyti rinkai naujų patrauklių produktų“, – teigia Kuldar Leis.
Ledais ir šaldyta bei atvėsinta produkcija prekiaujantis maisto pramonės koncernas „Premia Foods“ užima 40% Estijos ledų rinkos ir yra jos lyderis. Kitose Baltijos šalyse „Premia Foods“ yra vienas iš dviejų pirmaujančių prekių ženklų. Bendrovės akcijomis prekiaujama Talino NASDAQ OMX vertybinių popierių biržoje, bendrovė vykdo veiklą šešiose šalyse, žinomiausi ledų prekių ženklai Estijoje yra „Väike Tom“, „Premia“, 15% grietininių ledų serija, „Vau“, „Põhjatäht“ ir kiti. Latvijoje ir Lietuvoje populiariausi įmonės ledų prekių ženklai yra „Klasika“ ir „Premia“, o Peterburgo rinkoje – „Sacharnaja trubočka“, „Etalon“ ir „Baltijskoje“.
Daugiau informacijos:
Kuldar Leis
AS Premia Foods
Valdybos pirmininkas
tel. +372 6 033 800

Susiję įrašai

  • Skaityti
  • Skaityti
  • Skaityti
  • Skaityti
  • Skaityti
  • Skaityti