Penkiose valstybėse ledais ir šaldytais bei atvėsintais maisto produktais prekiaujantis maisto pramonės koncernas „Premia Foods“ pasirašė su Estijos Čiuožimo sąjunga sutartį, pagal kurią įmonė tapo sausio 19–24 dienomis Taline vyksiančio 2010 metų Europos dailiojo čiuožimo čempionato rėmėju.

Koncernas „Premia Foods“, kuris jau daug metų yra vardinis ir pagrindinis ledo arenos „Premia Jäähall“, esančios greta varžybų vietos – Saku Suurhall, rėmėjas, suteikia Estijos rinktinei galimybę treniruotis ledo arenoje „Premia Jäähall“, kad Estijos čiuožėjai galėtų tobulinti savo meistriškumą prieš didžiąsias varžybas. Bendrovei „Premia Foods“ tai puiki galimybė padėti Estijos dailiojo čiuožimo komandai, ir ypač Jelenai Glebovai, iš kurios tikimasi prizinės vietos, „Premia“ ledo arenoje ruoštis svarbioms varžyboms, taip pat gerinti savo sportinę formą visus ateinančius olimpinius metus“, – paramos sutarties pasirašymą komentuoja „Premia Foods“ valdybos pirmininkas Kuldar Leis.

Estijos Čiuožimo sąjungos prezidentė Maire Arm sako, kad „Premia Foods“ įsitraukimas į tarptautinių čiuožimo varžybų rėmėjų gretas yra ypač maloni staigmena. „Labai tikimės, kad „Premia“ parama ir namų sienos padės Estijos sportininkams siekti medalių, nors konkurencija yra išties didelė, nes nuo sausio 19 iki 24 dienos Saku Suurhall varžysis geriausi Europos čiuožėjai – iš viso 120 sportininkų iš 38 šalių, ir visi jie kovos dėl Europos čempiono vardo,“ – komentuoja M. Arm.

Estijos Čiuožimo sąjunga koordinuoja dailiojo čiuožimo, greitojo čiuožimo ir greitojo čiuožimo trumpuoju taku sporto šakas Estijoje. Estijos Čiuožimo sąjunga įkurta 1910 metais ir yra Tarptautinės Čiuožimo Sąjungos (ISU) narė. Estijos Čiuožimo sąjunga vienija 30 čiuožimo klubų visoje Estijoje.

Estų vadovaujamas koncernas „AS Premia Foods“, kurio centrinė būstinė įsikūrusi Taline, išaugo iš 1950 m. įsteigtos įmonės „Tallinna Külmhoone“. Žinomiausi „Premia Foods“ prekių ženklai yra „Premia“, „Väike Tom“, „Vau“, „Põhjatäht“, „Regatt“, „Heimon Gourmet“, „Maahärra“, „Bueno“ ir kiti. Penkiose valstybėse ledais ir šaldytais bei atvėsintais maisto produktais prekiaujančios bendrovės „AS Premia Foods“ bendrą apyvartą šiuo metu sudaro: ledai – 25%, kiti giliai užšaldyti maisto produktai (daržovės, koldūnai, mėsos produktai, picos ir kt.) – 35%, atvėsinti bei giliai užšaldyti žuvų produktai – 40%.

Daugiau informacijos:
Katre Kõvask
Premia Foods AS, rinkodaros direktorė
+372 6 033 804
katre.kovask@premia.ee

Maire Arm
Estijos Čiuožimo sąjungos prezidentė
+372 6 398 657
info@uisuliit.ee