• 4 lapkričio, 2022

  Gardi DOVANA Jums!

  Dėkojame Jums, kad renkatės mus ir pasitikite mūsų paslaugomis! ???? Norime Jums atsidėkoti, todėl pirmiems 100 pirkėjų prie pirkinių krepšelių pridėsime DOVANŲ - POLS grietininių lazdyno riešutų ir šokolado skonio ledų dėžutę! ???? Netaikome jokių papildomų sąlygų — jums reikia tik susidėti mėgiamus produktus į krepšelį, o dovaną pridėsime mes. ???? Pateikus užsakymą — jokių rūpesčių dėl pristatymo, nes mes viską pristatysime NEMOKAMAI į daugiau nei 300 Lietuvos vietovių! ???? Dovanas pradedame dalinti nuo 2022.05.02 Su meile, Premia ????

  Read this article
 • 1 birželio, 2021

  Prasideda akcija – Tau ledai, o Jiems delfinų pagalba.

  Jau ketvirtus metus iš eilės "Premia KPC" kartu su prekybos tinklu „Maxima“, vykdo itin jautrią akcija „Tau ledai, o Jiems – delfinų pagalba“. Visą vasarą „Maximoje“ pirkusių „Klasika“ ledus porcijomis dėka specialiųjų poreikių turintys vaikai dalyvaus delfinų terapijoje. Šiais metais 15-kai šeimų bus įteikta ši pirkėjų dovana. Kaip rodo daugiametė Lietuvos jūrų muziejaus patirtis, delfinų terapija labai svarbi tiems, kurie serga psichikos ir elgesio arba nervų sistemos ligomis. Trejus metus vykdytas tyrimas įrodė ir teigiamą įtaką vaikų su autizmo sutrikimu psichosocialinei reabilitacijai – daugiau nei 80 proc. dalyvavusių vaikų jautė žymų pagerėjimą. Tyrinėjant delfinų asistuojamos terapijos poveikį žmonėms po hemoraginio smegenų insulto nustatyta, kad terapinį poveikį raidos sutrikimus turintiems vaikams labai ženklus poveikis buvo matomas jaunesnėje nei 7 metų vaikų amžiaus grupėje. Tai dar kartą patvirtina, kad ankstyvoji intervencija ir visapusė pagalba vaikui ir šeimai yra kritinė ankstyvuoju periodu. Per tris metus akcijų „Tau – ledai, o jiems delfinų pagalba“ metu „Maximos“ pirkėjai, vasarą pirkę ledų „Klasika“ vafliniuose puodeliuose, jau 45-ioms šeimų padovanojo delfinų terapija.

  Read this article
 • Skaityti
 • Skaityti
 • Skaityti
 • Skaityti
 • Skaityti
 • 26 kovo, 2019

  Apie Daržoves Ir Vaisius

  Šaldymas suteikia galimybę visus metus valgyti daržoves ir vaisius, nuskintus tada, kai jie buvo prinokę ir pačios geriausios kokybės. Tai natūralus būdas ilgą laiką išlaikyti sodo ir daržo gėrybes nenaudojant konservantų, leidžiantis įvairiais vaisiais ar daržovėmis mėgautis ištisus metus.

  Read this article
 • 26 kovo, 2019

  Apie žuvį

  Džiugu, jog žuvis, sveikas ir lengvai virškinamas produktas, pastaruoju metu tapo mėgstamu kasdieniniu maistu. Šeimininkės vis dažniau renkasi žuvį pagrindiniam dienos patiekalui, nes ją galima paruošti įvairiausiais būdais, o be to, tai skanus ir labai sveikas maistas.

  Read this article

Subscribe to our newsletter and get 10% Off!

Velit morbi sed non est dolor tellus fringilla diam

[fusion_form form_post_id=”455″ hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” /]