part of food union
food union
ledai

Naujienos

“Food Union” atnaujina “Kārums” prekės ženklą ir pakuočių dizainus

2020-10-08

Lyderiaujanti valgomųjų ledų gamintoja Baltijos šalyse bei pieno produktų rinkos žaidėja “Food Union” grupė, kuriai Lietuvoje atstovauja AB “Premia KPC, praneša apie vieną iš didžiausių pasikeitimų pieno produktų prekės ženklo “Kārums” istorijoje. Šis prekės ženklas, plačiai žinomas aukštos kokybės glaistytų varškės sūrelių kategorijoje, atsinaujina kaip pieno skanėstų prekės ženklas, jog sustiprintų savo pozicijas tokiose kategorijose, kaip jogurtai, pieno bei varškės desertai. Kartu su šiuo žingsniu, siekiant aiškiai apibrėžti prekės ženklo istoriją ir pasiūlymą, keičiasi “Karums” logotipas, atsinaujina vizualinis identitetas bei keičiasi pakuočių dizainai.

Plačiau

Premia.lt elektroninė parduotuvė jau veikia!🍦😎

2020-04-01

Platus šaldytų produktų ir ledų asortimentas, kuriame rasite savo mėgiamus, gerai žinomų prekių ženklų produktus. AB "Premia KPC" komanda pasirūpins, kad Jūsų mėgstami produktai pasiektų Jus kuo greičiau ir Jūsų užsakymą pristatys į namus!

Plačiau

Ledai be kaltės jausmo!

2019-11-07

Rinkos naujiena – ledai turintys viena trečiąja mažiau kalorijų ir cukraus, bet pasižymintys puikiu, subalansuotu skoniu ir kremine tekstūra. Ledai išsiskiria dietine sudėtimi, o cukraus dalis leduose pakeista stevijos ekstraktu. 500ml ledų dėžutė turi tik apie 300 kalorijų, palyginimui tiek kalorijų turi vienas avokadas, todėl Ekselence ledais gali mėgautis be jokios kaltės jausmo!

Plačiau

Tau ledai, o jiems delfinų pagalba

2019-05-10

Lietuvoje yra nemažai specialiųjų poreikių turinčių vaikų. Vaikų, kuriems kartais didžiausias iššūkis yra tiesiog bendravimas. Kai jautiesi kitoks, bendrauti darosi dar sunkiau, o kartais išvis nesinori. O kaip išmokti bendravimo, nebendraujant? Reikia kantraus, įkvepiančio, komunikabilaus mokytojo. Tokių mokytojų yra, ir juos galime surasti Klaipėdos Delfinariume. Tai - terapiniai delfinai. Ne vien protingiausi žinduoliai žemėje, bet ir draugiškiausi bei nuoširdžiausi pagalbininkai vaikams, kuriems reikia išmokti bendrauti, pasitikėti savimi, patirti teigiamų emocijų. Moksliškai įrodyta, kad po delfinų terapijos daugumai vaikų sumažėja baimė būti nesuprastiems, pakyla pasitikėjimas savimi ir kitais, tobulėja bendravimo įgūdžiai, o treniruotės vandenyje gerina motoriką, ramina, padeda koncentruoti žvilgsnį, atsipalaiduoti ir labiau pajausti savo kūną.

Plačiau

Legendiniai ledai smaližiams turi gardžių naujienų

2018-05-06

„Pernai metais aš žinojau „ką tu veikei praeitas vasaras“, o šįmet žadu ne ką mažiau intriguojančių potyrių“ – taip su tavimi sveikinasi POLS ledai, konkurso „Metų prekės ženklas 2019“ finalininkai ir vieni labiausiai išpopuliarėjusių ledų Lietuvoje. Jie drąsiai primena apie save ir kviečia karštuoju metų laiku leistis ieškoti nuotykių – su legendiniais pagaliukais bei intriguojančiomis naujienomis. Kas kartu?

Plačiau

KLASIKA ledai 800+200ml - Populiariausia prekė 2018

2018-03-21

Konkursas „Populiariausia prekė“, kuriame išrenkami labiausiai pirkėjų pamėgti gaminiai, vyksta nuo 2009 metų, o jo laimėtojai išskiriami „Populiariausios prekės“ ženklu „Maxima“, „Iki“, „Rimi“ ir „Norfa“ prekybos tinklų parduotuvių lentynose. Nugalėtojai įvairiose prekių kategorijose išrenkami įvertinus prekių pardavimus didžiausiuose prekybos tinkluose. Kiekvienoje produkto kategorijoje, kurių yra 56, išrenkamas tik vienas, dažniausiai į pirkėjų krepšelius keliavęs, gaminys.

Plačiau

AB „Premia KPC“ – TOP ĮMONĖ 2017

2017-11-17

Rekvizitai.lt duomenimis, 2017 metais patenkame tarp 5% patikimiausių ir ekonomiškai stabilių Lietuvos TOP ĮMONIŲ 2017. Šis įvertinimas mums suteikia didesnį išorinį pasitikėjimą bei įrodo mūsų verslo stabilumą. Mes puoselėjame savo įmonių finansinę reputaciją ir plėtodami savo veiklą reprezentuojame skaidrų verslą, konkurencingumą, atsakomybę sau ir pagarbą savo verslo aplinkai. TOP ĮMONĖS 2017 – tai verslo įmonės, kuriomis rekvizitai.lt pasitiki ir rekomenduoja, remdamiesi turimais duomenimis. Įvertinimą gauna tik tos įmonės, kurios atitinka nustatytus kriterijus.

Plačiau
en ru